Asilbeyaz sohbet

Evet saygı değer çok muhterem az sapık değerli üyelerimiz. Kameralı sohbet Asil Beyaz sohbet sitesindesiniz burda olmak kolay değil benden demesi sonra laga luga yapmayın. Şimdi bu asilbeyaz.com adresimiz nedir, necidir, nasıldır, güzel midir diye sizlere uzun uzun anlatmak isterdim fakat çok yoğunum bu yüzden kısaca sizlere anlatacam. Önce en önc e bilmeniz gereken burası sohbet sitesidir. Burda sohbet yapılır yani bu kadar bunu bildikten sonrası seviyeli sohbet sitesidir. Bunları kafanıza yer ettikten sonra ikinci aşamaya geçelim burası canlı sohbet sitesidir bunuda kafanıza not edin. Sonraki aşama burası kameralı sohbet   ve görüntülü sohbet sitesidir bunuda aklınızda tuttunuz mu gerisi çok kolay gelecek merak etmeyin. şimdi nasıl gelecek anlatalım.

İlk aşamadan başlayalım ne dedik burası sohbet sitesidir. Yani burası sohbet sitesinde ne yapılır sohbet yapılır kısacası sohbet nasıl yapılır; Sohbet arkadaş edinme amacıyla böyle güzel kızlar yada yakışıklı erkekler ayarlamak, sohbet etmek amacıyla yapılan konuşmalara denir yani sohbeti bu şekilde anlatabilriz.

İkinci aşamaya geçelim ne dedik canlı sohbet sitesidir. Bu canlı sohbet ne demektir sohbetin canlı olması anlamına gelir yani nasıl tvde canlı yayın var burdada canlı sohbet var. Dahada canlı sohbetin anlamını açarsak, mesela bir çok site botlarla sohbet etmenizi sağlar ve siz çok zor farkına varırsınız bura öle değil yani normal canlı kanlı insanlarla sohbet demek oluyor.

Üçüncü aşamaya geçelim şimdi sevdiklerim; Ne dedik kameralı sohbet sitesidir dedik demi bu ne demektir. Kameralı sohbet derken kamera var birde sohbet var yani kamera nedir görüntü aktarıcı anlamına gelir yani. Demek ki sohbet yaparken kamera açarak sohbet etmek deme anlamına gelir yani.

Üçüncü aşamanın ekinde ve dedik görüntülü sohbet sitesidir dedik demi. Buda şu anlama gelir görüntü var sohbet var birleşince görüntülü sohbet oluyor. Yani siz görüntülü olarak konuşarak hani telefonlarda var ya görüntülü konuşma ha aynısından görüntülü olarak sesli olarak sohbet konuşma anlamına gelir burdan bunuda açıklığa getirelim yani.

Evet saygı değer çok muhterem az sapık değerli üyelerimiz diye en başında da belirtmiştik. Sizlere özel sohbet sitemizin kurallarıda bulunmaktadır yani kuralsız sohbet olmaz ki. Kuralsız sapık mapık dolu mu olsun +18 sohbet mi olsun kızlara sapıklık mı yapsınlar yada erkeklere bişeyler mi etsinler ayıp böyle sohbet olamayız. Kurallarımızın en başında gelen seviyeli sohbet olmamız kuralına uyun bu çok önemlidir. Biz Kıyetlimiz Türkiye’mizin Ana yasasına saygılı olan ve kurallarını uygulayan bir siteyiz. Sitemizde telif hakkı içeren her hangi bir konu, resim veya tasarım var ise lütfen hk-hakan@hotmail.com mail adresimizden bizlere yazın 3 iş günü içersinde en geç 1 haftaya tamamen kaldırılacaktır. Bundan emin olunuz. Biz her şeyi takip edemiyoruz bu yüzden anlayış gösteriniz sadece yer sağlayıcı hizmeti vermekteyiz.

Diğer açıklamamız gereken kurallarımız var fakat bunları ayrı bir sayfada biriktirmeye karar verdik.  Sitemize girdiğiniz andan itibaren. http://asilbeyaz.com/kurallar/ adresinde ki tüm kuralları kabul etmiş olacaksınız bunu da bilin. Sonra demediniz, görmediniz etmediniz demeyin.

Ayrıca sitemize giren değerli üyeler lütfen sayfanın altına sitemizi değerlendiriniz. Her ne olursa olsun yazın bize iletin yeterlidir.

local_offerevent_note Mayıs 24, 2019

account_box admin