Camsurf sohbet

Instagram yeni özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler sosyal medya platformunda tıklayarak gezinme dönemi başlıyor.

Instagram yeni özelliğini test ediyor!

Instagram, kullanıcıların uygulama içerisinde daha kolay ve rahat gezinmesi için yeni özelliğini test ediyor. TechCrunch tarafından paylaşılan habere göre, popüler sosyal medya platformu kullanıcılarının paylaşılan gönderiler arasında kaydırma dışında artık tıklayarak da gezilebileceğini müjdeledi.

Supratesek Bose adlı kullanıcının paylaştığı ekran görüntüsünde yeni özellik hakkında önemli bir ayrıntıyı gün yüzüne çıkarttı. Kullanıcının paylaşmış olduğu ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, gönderileri tıklayarak geçebileceğiz.Popüler sosyal medya platformu böylece keşfet ekranında gezinirken, daha hızlı gezinti yapabilmesine olanak tanıyacak.

Instagram

Şu anlık tıklayarak gezme özelliğinin sadece belirli bölgelerde kullanıma sunulduğunu da belirmekte yarar var. İlerleyen günlerde sosyal medya  devinin, yeni özelliğini tüm dünyadaki kullanıcılarına sunması bekleniyor.

Kullanıcılara oldukça pratik bir özelliği kullanıma sunan sosyal medya devi, yeni özelliği ile de kullanıcılarının işini kolaylaştırmaya devam ediyor. Peki, siz bu yeni özelliği nasıl buldunuz?

 

chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet chat org kameralı sohbet

kameralı sohbet
seo sohbet
chat org kameralı sohbet
chatorg sohbet
local_offerevent_note Ekim 26, 2018

account_box admin