ICQ Sohbet

Hepimizin kullandığı Instagram hikaye özelliği için devrim niteliğinde bir güncelleme geldi. Hikayelerin hesap etkileşimi ile olan ilgisi malumunuz çok fazla. Instagram story yeni özellikleri ile toplu yüklemeler yapılabilecek.

Medya dosyalarınızı toplu olarak Instagram hesabınıza yüklemek istiyorsanız, son gelen güncelleme ile bunu yapabilirsiniz. Son gelen güncelleme toplu bir şekilde fotoğraf ve video içerikli hikaye paylaşmaya olanak sağlıyor.

Instagram hikaye güncellemesi neler sunuyor?

Instagram hikaye güncellemesini kullanmak için Android kullanıcıları şanslılar. Şu an için iOS kullanıcılarına sunulmayan güncelleme, tahminler doğrultusunda birkaç haftaya kalmaz İOS cihazlarınada verilecek.

Instagram hikaye

Instagram birden fazla hikaye yüklemeniz için oldukça kolay bir yöntem sunmuş. Fotoğraf veya videolu hikayelerinizi paylaşmak üzere geldiğiniz ekranın sağ üst köşesinde ki yeni işarete tıklayarak, galerinizden seçeceğiniz 10 medya dosyasını paylaşabilirsiniz. Medya dosyaları yükleme sırasına göre yüklenecektir.

Paylaşım aşamasına gelindiğinde her medya dosyasını ayrı ayrı düzenlemek için fırsatınız oluyor.

Instagram’da neler yeni?

Instagram hikaye paylaşma noktasında yapılan yeni düzenleme ile birlikte elbette yeni eklentilerde yer alıyor. Instagram bünyesinde hikaye paylaşımı yaparken size olduğunuz konuma dair konum önerileri sunulacak.Bu özellik ile birlikte hikayelerde oldukça hızlı bir şekilde konum bilgisi verilebilecek.

Konum etiketi önerileri en çok tercih edilen ortamları sunacak. Bu sayede paylaşılan hikayelerin daha çok ilgi görmesi sağlanacak. En çok gidilen mekân seçenekleri böylece siz aramadan önünüze gelecek.

:: Instagram hikayelerinin yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

local_offerevent_note Ekim 26, 2018

account_box admin